Miło nam zaprosić Państwa na odbywające się 20 kwietnia spotkanie w ramach projektu „Kapitalna Zmiana" realizowanego w Gminie Krzemieniewo.
Podczas spotkania o interesujących działaniach podejmowanych w swoich miejscowościach opowiedzą:
• Izabela Szablewska ze Stowarzyszenia Inicjatyw Społecznych INGA
• Grażyna Sawicka z Fundacji Edukacyjnej Pro Musica
Ponadto przedstawione zostaną kwestie związane z zakładaniem stowarzyszenia, fundacji.

Spotkanie stanie się punktem wyjścia do wypracowania ciekawej inicjatywy, którą będzie można zorganizować na terenie Gminy Krzemieniewo.
Aby wziąć udział w spotkaniu, należy zgłosić swój udział telefonicznie u Katarzyny Spychaj pod nr (tel. 65 536 00 16) lub osobiście w siedzibie Urzędu Gminy Krzemieniewo (ul. Dworcowa 34).
Spotkanie odbędzie się 20 kwietnia 2010 r. o godz. 13.00 w Urzędzie Gminy Krzemieniewo (ul. Dworcowa 34).
Dzięki współfinansowaniu ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego udział w spotkaniu jest bezpłatny.
Spotkanie jest częścią projektu „Kapitalna Zmiana", który dzięki środkom unijnym, jest realizowany na terenie Gminy Krzemieniewo. W ramach jego realizacji zostanie wyłoniona lokalna grupa liderów, która weźmie udział w dwudniowym szkoleniu z zakresu pracy metodą projektową na rzecz społeczności lokalnych i grup wykluczonych. A następnie,
z pomocą realizatorów projektu i w oparciu o analizę zasobów i potrzeb mieszkańców Gminy Krzemieniewo, wypracuje i zrealizuje pomysł na lokalne przedsięwzięcie (wydarzenie, imprezę) na terenie Gminy.

Zapraszamy do udziału w spotkaniu!