To spotkania merytoryczne, podczas których bankowi analitycy rynków rolnych i współpracujący z Bankiem eksperci z różnych dziedzin, dzielą się obiektywną wiedzą na aktualne tematy dotyczące polskiego rolnictwa. Zapraszamy na spotkania rolników-przedsiębiorców zainteresowanych poszerzeniem swojej wiedzy i wykorzystaniem jej w prowadzeniu własnego biznesu.

Spotkania w ramach AGRO AKADEMII zaplanowane zostały na styczeń/luty 2017 r.

Na stronie www.agroakademia.pl dostępny jest formularz rejestracyjny i harmonogram spotkań. Wybierz termin i miejscowość, która Ci odpowiada i ZAPISZ SIĘ już teraz>>

 

UWAGA: Uczestnikami AGRO AKADEMII są głównie zaproszeni przez Bank Klienci, jednak ze względu na duże zainteresowanie spotkaniami ze strony agrobiznesmenów z zewnątrz, w bieżącej edycji dajemy możliwość rejestracji również osobom spoza Banku - ilość miejsc jest ograniczona, udział po potwierdzeniu mailem z systemu rezerwacyjnego.

 

Tematyka II edycji AGRO AKADEMII poświęcona będzie szeroko rozumianemu bezpieczeństwu finansowania. Wraz z uczestnikami poruszymy następujące kwestie:

Tendencje na rynkach rolnych z uwzględnieniem produkcji charakterystycznej dla danego regionu.

Przeinwestowanie i inne niebezpieczeństwa – jak efektywnie wykorzystywać środki publiczne inwestując w gospodarstwo?

Wapnowanie i nie tylko – czyli jak ograniczyć koszty produkcji roślinnej?

Pole negocjacji - jak przeprowadzić negocjacje z sukcesem?

Każdą z AGRO AKADEMII zakończy dyskusja z udziałem ekspertów, którą poprowadzi znany dziennikarz radiowy i telewizyjny Bogdan Sawicki.

 

Zapraszamy! (Pierwsze spotkanie już 10 stycznia).