24 października hali sportowej w Rydzynie odbyły się dwa Turnieje Halowej Piłki Nożnej o Mistrzostwo Powiatu Leszczyńskiego o miano najlepszej drużyny walczyli gimnazjaliści. Nasz zespól po dwóch wygranych( z zespołami z Dąbcza 3:0 i Włoszakowic 3:2) i dwóch porażkach ( 0:1 z Osieczną i 1:2 z zespołem z Nowego Belęcina) w rozgrywkach grupowych nie awansował do dalszych gier i ostatecznie został sklasyfikowany na miejscu piątym.

Dużo lepiej spisali się uczniowie z podstawówki którzy w swojej grupie wygrali wszystkie mecze( 5:1 z zespołem z Dąbcza, 2:0 z Osieczną i 2:1 ze Świerczyną) i dzięki temu awansowali do strefy finałowej turnieju. W półfinale pokonaliśmy drużynę z Kąkolewa 4:0.

Finał z drużyną z Pawłowic był bardzo zacięty i w regulaminowym czasie gry zakończył się wynikiem 0:0. O zwycięstwie w zawodach decydowały rzuty karne, które niestety lepiej wykonywali nasi przeciwnicy (mecz zakończył się wynikiem 6:5 dal zespołu z Pawłowic).

Gimnazjaliści grali w składzie: Kamil Flaczyk, Mateusz Apolinarski, Miłosz Buczek, Mateusz Włodarczyk, Bartek Scholtz, Piotr Szarletta i Jakub Jaszczak.

Podstawówka grała w składzie: Krzysiu Malutkiewicz, Tomek Wielogórski, Hubert Piotrowski, Krzysiu Janiszewski (9 bramek), Krystian Andrzejewski ( 1 bramka), Adrian Pietrzyk (1 bramka), Kacper Maciołka (1 bramka), Hubert Kubasik, Piotr Gembiak i Tobiasz Aleksandrzak.

 

 

 Galeria zdjęć: