Informujemy, że termin rekrutacji uczestników programu „Ja w Internecie” zostaje wydłużony. Zgłoszenia na szkolenia będą przyjmowane do 22 lutego 2019 roku.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców na cykl bezpłatnych szkoleń. Szkolenia będą prowadzone w małych grupach, max 10 osobowych. Każdy uczestnik skorzysta z 12 godzin szkoleniowych. Szkolenia dostosowane będą do stopnia wiedzy uczestników.

Dlaczego warto?

Dzięki programowi „Ja w Internecie” gmina wprowadzi część mieszkańców w świat Internetu, pokaże jak funkcjonują social media, jak załatwiać codzienne sprawy w sieci i kontaktować się za pomocą Internetu. Dla bardziej zaawansowanych cenne będą umiejętności tworzenia stron internetowych, wykorzystywania Internetu we własnym biznesie czy wiedza pozwalająca chronić dzieci przed niepożądanymi treściami. Celem programu jest również zwiększenie dostępu mieszkańców do kultury, edukacji i informacji z legalnych źródeł. Tematy szkoleń są dopasowane do potrzeb mieszkańców.

Jakie szkolenia?

  • Rodzic w Internecie
  • Działam w sieciach społecznościowych
  • Kultura w sieci
  • Rolnik w sieci

Ja w Internecie, czyli kto?

W szkoleniach mogą uczestniczyć dorośli mieszkańcy gminy, którzy ukończyli 25 lat. Program jest otwarty dla osób niepełnosprawnych, wykluczonych elektronicznie, bezrobotnych. W szkoleniach weźmie udział 70 osób.

Jak się zgłosić?

Zgłoszenie do programu można pobrać ze strony internetowej gminy www.krzemieniewo.pl, www.gck.krzemieniewo.pl, www.gopskrzemieniewo.opsinfo.pl/ lub w Urzędzie Gminy Krzemieniewo, biuro nr 3.Załączniki: